Tydzień z tenisem stołowym

W dniach od 17 do 20 maja w naszej szkole odbył się tydzień z tenisem stołowym.

Celem akcji przeprowadzonej przez nauczycieli wychowania fizycznego było: popularyzacja tenisa stołowego, aktywne spędzanie czasu wolnego- przerwy śródlekcyjnej

oraz integracja dzieci i młodzieży.

Rozgrywki tenisa rozgrywane były podczas lekcji wychowania fizycznego zgodnie z planem lekcji i rozkładem materiału oraz podczas przerw wg harmonogramu:

-wtorek 17 maja 2022r. przerwa po 4 g.l.- opiekę sprawował pan Przemysław Wołczyk,

-środa 18 maja 2022r. przerwa po 5 g.l.- opiekę sprawował pan Dariusz Kita,

-czwartek 19 maja 2022r. przerwa po 4 g.l. – opiekę sprawowała pani Małgorzata Brożek,

-piątek 20 maja 2022r. przerwa po 5 g.l.- opiekę sprawowała pani Justyna Kańtoch-Wilk.

Zdaniem uczniów naszej szkoły to świetny pomysł, aby na przerwie móc pograć na sali w tzw. ping-ponga. Starsi uczniowie integrowali się z kolegami z młodszych klas.

Myślimy, że pomysł warty powtórzenia w przyszłym roku szkolnym.