Przedstawienie klasa 6a i 7b

12 grudnia 2023r. w Zespole Szkół nr 4 im. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej odbyło się przedstawienie pt. „Jaś  i Małgosia”.  Tym razem była to ekologiczna wersja znanej wszystkim bajki. Spektakl został przedstawiony uczniom klas I-III Szkoły Podstawowej nr 34 oraz grupom pięciolatków i sześciolatków Przedszkola nr 3 w Zespole Szkół nr 4.  Inscenizacja została przygotowana pod opieką pedagogów - I.Kozakowskiej i J. Sordyl w ramach prowadzonej innowacji „Zabawa w teatr” wraz z uczniami klas VIA i VIIB. Widowisko było również  owocem pracy uczniów w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej w naszym zespole. Po występie, który bardzo się dzieciom podobał, odbył się mały quiz. Troje szczęśliwców bardzo dobrze odpowiedziało na  rzygotowane pytania i otrzymało małe nagrody. Mamy nadzieję, że  uda się  znów  powtórzyć taki teatralny sukces z naszymi zdolnymi uczniami.