Basen - harmonogram

Dyrektor Zespołu Szkół nr 4 im. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej zarządza,

o zamknięciu pływalni z dniem 07.10.2019r do odwołania ze względu na nie spełnienie wymagań

wynikających z  rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 09.11.2015r.

1.Uczniowie Zespołu Szkół nr 4 (również dzieci z oddziałów przedszkolnych) korzystają bezpłatnie z pływalni szkolnej w ramach pływania ogólnodostępnego.

2. Rodzice/opiekunowie prawni wraz z dzieckiem (również rodzice dzieci z oddziałów przedszkolnych) mogą korzystać bezpłatnie z pływalni szkolnej raz w tygodniu w ramach pływania ogólnodostępnego (dziecko + rodzic raz w tygodniu). Karnet upoważniający do wejścia wydaje Małgorzata Brożek - kierownik sportowo-rekreacyjny. Kolejne wejścia rodzica w danym tygodniu jest odpłatne – 7,00 złotych.

Cennik biletów wstępu:

Dzieci i młodzież szkolna (za okazaniem legitymacji) – 5,00 zł