Władze Samorządu Uczniowskiego zostały wybrane!

"Samorząd jest to właściwie praca organizowana po to, aby jednakowo dobrze działo się wszystkim, którzy razem uczą się, działają..., żeby jeden drugiego nie krzywdził, nie przeszkadzał, nie dokuczał..., żeby świadczył przysługi, pomagał, opiekował się, pilnował porządku i praworządności (...)” Janusz Korczak

Władze Samorządu Uczniowskiego zostały wybrane!

Dnia 8 września 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 34 w Zespole Szkół nr 4 im. Królowej Jadwigi

w Dąbrowie Górniczej odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego klas IV-VIII.

W wyniku głosowania wybrano następujących przedstawicieli SU kadencji 2023/2024:

Przewodnicząca: Emilia Bartosik kl. 7a

Zastępca: Mikołaj Dudek kl. 8a

Sekretarz: Aleksandra Wojtunik kl. 7b

Dokumenty:

Regulamin Samorządu Uczniowskiego 2023-2024.odt

Plan SU 2023-2024.odt

Dni tematyczne.odt

Innowacja samorządu.odt

Poznajcie Mały Samorząd Uczniowski

Kolejna lekcja demokracji w naszej szkole odbyła się 12 września, kiedy to uczniowie z kl. I-III świadomie dokonali wyboru swoich kandydatów do Małego Samorządu Uczniowskiego, o prawidłowy przebieg wydarzenia zadbali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego z klas IV-VIII.

Miło nam poinformować, że najwięcej głosów zdobyły:

Przewodnicząca: Kornelia Pytlas kl. 1c

Zastępca: Lena Chat kl. 3a

Sekretarz: Kinga Pieczyrak kl. 1b

Dokumenty:

Plan pracy Małego SU.odt

Serdecznie gratulujemy nowym władzom uczniowskim, życząc satysfakcjonującej i owocnej pracy przy wspólnych, szkolnych projektach.