Zajęcia pozalekcyjne sportowo-rekreacyjne

Małgorzata Brożek

środa 1 godz. lek

zajęcia taneczne

Zajęcia taneczne są realizowane od grudnia 2021r.,  w każdą środę na pierwszej godzinie lekcyjnej. Zapraszamy chętne dzieci. Wymagana jest zgoda rodzica.

Głównymi celami zajęć jest:

1. Doskonalenie sprawności kondycyjnej i koordynacyjnej.
  2. Rozwijanie płynności i estetyki ruchu.
  3. Kształtowanie ekspresji ruchowej.
  4. Kształtowanie postaw społecznych: wytrwałości, systematyczności, samodyscypliny.

Zajęcia sportowo-rekreacyjne indywidualne (badminton) zamiennie z grami zespołowymi realizowane są w każdy czwartek na pierwszej godzinie lekcyjnej. Zadaniem gier ruchowych jest:  rozwijanie zdolności ruchowych, rozwijanie sprawności fizycznej, przyswojenie zasad życia społecznego. Zajęcia dla chętnych uczniów.

Zajęcia ruchowe z piłki nożnej prowadzone są co wtorek na pierwszej godzinie lekcyjnej dla uczniów klas I-III.  Zapraszamy chętne dzieci za pisemną zgodą rodziców.