Odwiedziny w Miejskiej Komendzie Policji w Dąbrowie Górniczej

9 listopada uczniowie klasy 7b odwiedzili Miejską Komendę Policji z wychowawcą Joanna Sordyl i Panią Justyną Kańtoch- Wilk. Byliśmy pierwszymi uczniami z Dąbrowy Górniczej, którzy weszli na teren nowoczesnego budynku Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej. Ze względów organizacyjnych, jak również bezpieczeństwa, zwiedzanie KMP jest ograniczone, nie mniej jednak nasi uczniowie mieli taką możliwość. Dziękujemy za osobiste zaangażowanie Pani Dyrektor Elżbiety Pełki i Pana Komendanta Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej inspP Artura Klimka. Było bardzo ciekawie i bezpiecznie. Po komendzie oprowadzał uczniów sympatyczny Policjant, Pan Kamil Graczyk. A zdjęcia pokażą, jak spędzaliśmy czas pod czujnym okiem policjantów.